
Eindhoven krijgt er een bijzondere woonoplossing bij
Na Trudo en COA heeft gisteren ook de gemeenteraad van Eindhoven zich achter dit initiatief geschaard. Het Huis van Intussen wordt een unieke woonplek in de stad. Een plek waar (nieuwe) Eindhovenaren welkom zijn om tijdelijk te wonen en te leven op weg naar een mooie toekomst in de stad. Er is plek voor onder meer asielzoekers, statushouders en spoedzoekers. Een voormalig belastingkantoor wordt getransformeerd tot een permanent woongebouw voor tijdelijke bewoners, dat flexibel meebeweegt met de woonbehoefte van de stad. In het gebouw worden ook voorzieningen gerealiseerd voor bewoners en de buurt.
Bij Did Vastgoedontwikkeling zijn we trots dat we namens Trudo bijdragen aan dit innovatieve woonconcept. Wij zetten onze expertise in om dit concept te bedenken, uit te werken en te realiseren. Dit wordt een woonoplossing die opvang, wonen en leven slim combineert, zodat integratie en samenleven vanaf dag één worden gestimuleerd.
Samen met Trudo, Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) en de Gemeente Eindhoven werken we aan een innovatieve, inclusieve en duurzame oplossing voor de wooncrisis. De eerste bewoners worden in 2027 verwelkomd.
Met Het Huis van Intussen laten we zien hoe slimme woningconcepten kunnen bijdragen aan een sociale en toekomstbestendige stad.